Panik Fan-Club
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Ce va atrage la trupa Panik ?

4 participan?i

In jos

Ce va atrage la trupa Panik ? Empty Ce va atrage la trupa Panik ?

Mesaj Scris de Seiren Lun Dec 01, 2008 9:48 pm

Ce va atrage la trupa Panik ? Si de ce va place aceasta trupa ?

Incep eu blush
Daca as deschide acest forum si m-as uita la banner as spune ca nu sunt cine stie ce . Poate din cauza faptului ca trec prea repede cu vederea . Dar la aceasta trupa nu am facut acest lucru . Desi la inceput nu ma atrageau baietii , dupa ce am ascultat Ein Neuer Tag m-am indragostit pur si simplu m-am indragostit de trupa . Melodiile lor m-au patruns si m-au facut sa descopar partea sensibila din mine . Imi aduc aminte cu placere de noptile in care adormeam ascultand si fredonand melodiile trupei initial numita Nevada Tan . Si acum ascult cu aceeasi placere muzica lor . Si acum am acelasi sentiment fata de ei . Ma bucur ca am intrat pe forumul Tinei (ea este "vinovata" faptului ca eu m-am indragostit de Germania ) .

Eu va las sa va exprimati liber . Pe mine ma apuca plansul cry Let's have a big hug group hug
Seiren
Seiren
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 29
Localizare : nu va spun >.>
Data de inscriere : 05/02/2008

https://panik.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce va atrage la trupa Panik ? Empty Re: Ce va atrage la trupa Panik ?

Mesaj Scris de Lips Like Morphine Lun Dec 01, 2008 11:51 pm

Ma bucur sa fiu vinovata in acest caz

Eu eram innebunita dupa TH ,Lafee si alte formatzii nemtzesti.Intradevar cand am ascultat prima mel a celor de la "Nevada Tan" de vremea aceea..m-am indragostit...iam auzit prima oara pe Radio Yam si abia asteptam sa mai aud odata melodia lor,apoi am facut primul forum cu ei..observam ca sunt din ce in ce mai multzi fani si ca melodiile lor sunt fantastice...cel mai portivit cuvant pt "PANIK"=FANTASTIC! lovers lovers haha
Lips Like Morphine
Lips Like Morphine
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 171
Varsta : 30
Localizare : in my dream
Data de inscriere : 04/02/2008

https://panik.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce va atrage la trupa Panik ? Empty Re: Ce va atrage la trupa Panik ?

Mesaj Scris de MaRyA Mar Dec 02, 2008 4:46 pm

Eu am auzit mel Revolution dintr-o "greseala" si atunci mam indragosti de Nevada Tan mi-a placut prima data cum canta timo apoi franky si asa sa "infaptuit" dragostea dintre mn si trupa NEvada Tan:) group hug love lovers lol lol
MaRyA
MaRyA

feminin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 29
Localizare : Braila
Data de inscriere : 30/04/2008

Sus In jos

Ce va atrage la trupa Panik ? Empty Re: Ce va atrage la trupa Panik ?

Mesaj Scris de Saruki Dum Mar 15, 2009 9:36 pm

etto...nu sunt multe de spus pentru ca atunci cand vine vorba de Panik nu imi gasesc cuvintele...
Au un stil unic si vreau sa spun ca atunci cand sunt suparata imi gasesc linistea in ei de fiecare data...imi revin imediat...
Fara cineva din trupa,Panik nu ar mai fi Panik
Sunt chiar geniali si sper sa o tina tot asa...
Saruki
Saruki

Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 20/08/2008

Sus In jos

Ce va atrage la trupa Panik ? Empty Re: Ce va atrage la trupa Panik ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum