Panik Fan-Club
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dogfish Rising ~

In jos

Dogfish Rising ~ Empty Dogfish Rising ~

Mesaj Scris de Saruki Sam Ian 03, 2009 11:03 pm


Shallow skin, I can paint with pain
I mark the trails on my arms with your disdain
Everyday it's the same - I love, you hate
But I guess I don't care anymore...

Dogfish Rising ~ Dogfis10

Fix my problems with the blade
While my eyes turn from blue to gray
God, the worst thing happened to me today
But I guess I don' care anymore...


Ultima editare efectuata de catre Saruki in Sam Mar 28, 2009 8:49 pm, editata de 1 ori
Saruki
Saruki

Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 20/08/2008

Sus In jos

Dogfish Rising ~ Empty Re: Dogfish Rising ~

Mesaj Scris de Saruki Sam Ian 03, 2009 11:04 pm

Dogfish Rising ~ Slipkn14

Mood : dunno o.o
Music : Doll's Veil - ????? O_O'''

Azi m-am trezit la 9 T_____T"
Am mers cu verisoara mea si prietenul ei la o plimbare o.O ' c'a trecut pe la mine , deoarece o invitasem ieri o.o' pt ca am fost la ea si tot in aceeasi zi am fost la bunici si am mancat curcan O_O [zi mare,oh yeah Z.Z]
Nu mi-a venit sa cred ca e sambata z.z' credeam ca e vineeeeeri T______T
Anyway...dupa ce m-am intors m-am culcat putin O.O m-am trezit repede,ca ma dureau degetele de la picioare nu stiu din ce cauza =)) [i'm stupid u_u]
Apoi imi amintesc ca am vorbit pe net cu unchiul meu in Italia si in februarie naste matusa mea un baiat ^-^
In rest nu-mi mai amintesc decat ca am stat pe net si mi-am pierdut vremea pe batsu si am cautat o groaza de chestii despre Fatima,Moran si ZiL o.o
N-am avut timp si chef de editat z.z'' ma dispera asta...pentru ca acum chiar am ce ._.'
Doamne,cand ma gandesc ca incep scoala...de ce exista matematica?;;____;;
Acum mi-am dat seama ca mi-e cald si ca parul meu se electrizeaza rau o_o
Tin minte ca aveam niste poze pe aici pe care nu le-am pus XD
Dogfish Rising ~ Imagi199 ~ imi amintesc ca mi s-a lipit de par de vreo 4 ori O_O
Dogfish Rising ~ Imagi200 ~ am uitat atunci s-o scot o_o' ...am facut-o aiurea,dar asta e u.u
Dogfish Rising ~ Imagi201 ~ eu in ziua de revelion mai mult am dat foc la servetele o_o
Dogfish Rising ~ Imagi202 ~ heheh u____u
Dogfish Rising ~ Imagi203 ~ urasc chestiile astea O_O am crezut ca sunt pe cer si am luat atatea cutii z_z''''
Dogfish Rising ~ Imagi204 ~ si iubesc chestiile astea XD era sa mi se sparga timpanul...dar......
Dogfish Rising ~ Imagi205Dogfish Rising ~ Imagi206 ~ am fost in oras acum cateva zile si am observat chestiile astea XD sunt asa de kawaii ^-^ aveau o groaza imbracate diferit XD
Dogfish Rising ~ Imagi207 ~ in centru o.o'
Cam atat o.O
Acum o sa ma puna tata sa fac exercitii la matematica u . u
Bai bai ~
Saruki
Saruki

Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 20/08/2008

Sus In jos

Dogfish Rising ~ Empty Re: Dogfish Rising ~

Mesaj Scris de Saruki Dum Mar 15, 2009 9:33 pm

Mood: dunno :))
Music: Moi dix Mois - Vain <3

Etto.....avand in vedere ca ieri m-am trezit la 5 si aseara m-am culcat la 11,nu am idee cum de m-am trezit azi la 9 o.O ma rog...
N-am amintiri prea placute din excursie.Mi-a fost rau tot drumul...
Azi a fost aiurea si obijnuita...am scris la matematica si am pierdut timpul in casa...
Daca nu ieseam afara mai pe la 5 eram dead pana acum...
Da,am iesit cu Denisa :)) a fost taaaare.....
Dupa aceea a venit si Marius xD ... nu s-a schimbat deloc nici el...egoist,ciudat,de toate.La un moment dat avea o punga de alune si ii spunea lu' Denisa : "Gura maaare" ...i-a bagat numai prin par =)) a fost tare.Am facut si o plimbare mare....am luat-o pe la Biserica si ne-am intors prin piata,si nu m-au durut picioarele...yay O__O' dupa ce-am escaladat muntii,greu de crezut ca n-am febra.Si chiar n-am.
Maine am la prima ora inspectie la biologie....
Si poimaine trebuie sa ma duc la pregatire,yaay :|
Ma rog,sa caut niste poze din excursie xD
Dogfish Rising ~ Imagin22 ~ deci no way....ma ia cu frig cand ma uit la poza asta.....ce-am indurat eu in ziua aia,mi-au clantanit dintii in gura xD mda,mi-era sila sa-mi pun geaca pe mine z~z'
Dogfish Rising ~ Imagin23 Dogfish Rising ~ Imagin25 ~ aici eram la un turn al ceasului unde urcasem mii de scari care scartaiau si avusem un ghid plictisitor O_O erau peste tot placute care aratau in ce parte e orasul resp si cati km sunt pana acolo.A fost chiar tare acolo...se vedea orasul super extra wow --------> Dogfish Rising ~ Imagin24
Dogfish Rising ~ Imagin26 ~ me,lol x_x'
Dogfish Rising ~ Imagin27 ~ tot la turnul ala ... afara adica.Tipii astia vorbeau in o groaza de limbi si cantau imnuri O_O puteam sa JUR ca nu stiu romana,dar pana la urma m-am convins ca o cunosc :)) stiau si japoneza,serios...ca au trecut niste japonezi kawaii pe-acolo , iar ciudatii astia au inceput sa spuna "Watashi wa bla bla " si sa insire " Ichi , ni ,san ... " =)) Ala din dreapta era frustrat rau,ma enerva...
Cam atat xD
Si nici nu mai am ce spune :))
Bai bai ~
Saruki
Saruki

Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 20/08/2008

Sus In jos

Dogfish Rising ~ Empty Re: Dogfish Rising ~

Mesaj Scris de Saruki Mar Mar 17, 2009 11:01 pm

Mood: dunno...hyper :))
Music: KoRn - Blind
Messenger: Aki
Internet: Drop a Veil , Voliminal: Inside the Nine and Under code production o_o

Azi inainte sa ma duc la scoala m-am uitat la Repeated Countless Error intr-una O__O am ascultat the gazettE juma` de zi (INAFARA de taion...mi-e frica :)) ) ...ca jumatea cealalta am ascultat mdm...
La ore a fost aiurea...mi-am permis sa nu fac sportul....NIMENI nu l-a facut din fete...
Mate - algebra.....probleme d'alea plictisitoare incontinuu pe care le stiu pe derost
Desen,pentagrame peste pentagoane & others O__O""""""
Mate - geometrie .... idem algebra
La civica am dat un test....
Si nu-mi luasem civica la mine :))
Ne-a dat 5 ...aberatii
La 3 din ele am stiut , la al 4-lea l-am intrebat pe Razvan, iar la ultimul i-am cerut cartea lui Cami...ea nu avea pagina 45 unde erau prostiile alea legislative =)) apoi i-am cerut-o lui Razvan si am copiat de acolo o.O ma rog,nu-mi fac griji,ne-a dat 4 puncte din oficiu :))
Apoi am avut chimieeeeee......
A fost ca dracu de prostesc O___O"
1.cum intra profu in clasa il vede pe unu ca tipa si il duce la diriga
2.intra diriga in clasa
3.Vali vrea sa-l vada pe pacatosul de Octavian (n-avea unde,dar macar sa se mai uite o data la USA AIA) si ma cheama la baie sa udam buretii
4.cand ne intoarcem,se ia profu de noi....(dar l-am luat cu texte si i-am cerut si scuze de m-a certat Cami =)) )
5.incep toti sa "murmureasca"
6.incepem sa spunem ca sunt avioane pe afara
7.incep toti sa murmureasca din nou
8.se supara profu si incepe sa faca crize
9.da vina pe Vlad si spune ca avem nu stiu ce dispozitiv
10.Ovidiu spune ca a vazut el unul care facea asa la Altex,era PANASONIC
11.Zest spune ca a auzit sunetul asta la radio
12.profu spune ca nu ne mai preda si ca ne da ora viitoare lucrare din lectie nepredata
13.dupa ce se termina ora se duce sa-i spuna lu diriga si ne prinde in clasa sa ne intrebe cine facea...
14.profu ii spune lu diriga ca ii e mila de mine , ca nu a putut preda si ca m-am indreptat =))))))))))
Anyway...azi a supt,suge si va suge si maine de asemenea......doar daca nu . . .
Etto
Mi-am facut si niste poze XD

Dogfish Rising ~ Imagin28Dogfish Rising ~ Imagin29Dogfish Rising ~ Imagin30Dogfish Rising ~ Imagin31

Acum caut un crack 4 bluetooth =]
Ma duc sa pap un iaurt
Bai bai ~
Saruki
Saruki

Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 20/08/2008

Sus In jos

Dogfish Rising ~ Empty Re: Dogfish Rising ~

Mesaj Scris de Saruki Vin Mar 20, 2009 8:33 pm

Mood: satisfied
Music: SOAD - Cigaro

Azi a fost bestial O_O
Adica n-a fost asa de tare,dar a fost misto o.o
Am dat un test la tehnologie si am copiat tot,nu mi-am facut tema la mate si nu mi-a zis nimeni nimic,am capatat o plansa d'aia pt carrefour si am desenat un iepure (wtf?o.O i hate rabbits u.u) , m-a mutat diriga cu FLORIAN in banca si am luat un 10 la bio O_O
No way O.......O azi e ireala....stau cu Zest in banca o_______o' in prima banca...sunt multe avantaje,dar doar un singur dezavantaj: nu mai pot copia o_o ma rog,e prea bestial...nici acum nu-mi vine sa creeeeed O_O
Cica clasa a planuit toate astea O.O cand am mai auzit-o si pe asta.......oo''''''''''''''''

Azi a fost frumos afaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <33333333333333333
Abia astept sa ies maine cu Dada o.o' deci vreau sa ma plimb de nebuna pe straaaazi,vreaaaaauuuu . . .
Si mi-e dor de Shu... T^T
Si am un chef nebun si maniac de Badea <3

Doamneee,si acum simt parfumul lui o.....o'
Ma simt ca si cum totul e tardiv...dar nu trebuie sa ma simt asa...o.O simt ca am gresit cu ceva o.o
Anyway.....nu-mi vine sa cred ce se intampla z.z
Mrg,ca sa n-o mai lungesc cu lucrurile pe care NU le inteleg,pun niste poze care le-am facut azi o_o
Siiiii,nu prea am ce sa puuun o.o''' dar gasesc eu cateva xD

Poze la cer si copaci:
Dogfish Rising ~ Imagin34Dogfish Rising ~ Imagin35Dogfish Rising ~ Imagin36
Si ultima poza cu mine intr-o ultima banca T.T :
Dogfish Rising ~ Imagin38

Deeeeeeeci,ma plictisesc o_o
Deja
Si vreau sa intre
Cineva
Si mi s-au uscat buzele
Si ma enerveaza guma asta de mestecat
Vreau Badea
Cred ca intru pe youtube,because I need him right fucking now O_O
Bai bai dudes ~
Saruki
Saruki

Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 20/08/2008

Sus In jos

Dogfish Rising ~ Empty Re: Dogfish Rising ~

Mesaj Scris de Saruki Lun Mar 23, 2009 10:02 pm

Mood: happy ^-^
Music: Linkin park - Hit the Floor <3333

Etto...aseara la 10 mama imi facea chec =] nu prea mi-a placut >.< sau eram prea full... N-a venit azi la scoala...a fost prea lonely day ._.' daca nu ma inveseleau gemenele si Ioana , Alina eram cadavru La ore....o.O obijnuit...au trecut repede.La romana am citit de nu stiu cate ori Pasa Hassan O_O ma enerveaza la culme ... dar imi place mult faza cu

"Turcimea-nvrajbita se rupe deolalta
Si cade-n mocirla,un val dupa val,
Iar fulgerul Sinan , izbit de pe cal
Se-nchina prin balta"

Prea genial...
Screlozata aia de sport ne-a pus sa stam afara,si am fost doar eu si Ioana dintre fete...ne-a pus sa facem nu stiu cate exercitii u_u
La fizica ne-a predat ceva extra usor O_O pt prima oara am crezut ca-i usor ceva la fizica...
M-am plictisit putin pe la engleza,apoi la istorie am stat cu Vali in banca si nu mai tacea din gura o_o' chiar vroiam sa fiu atenta u.u . Apoi a urmat muzica,unde ne-a tinut morala...
Am venit acaaaaaasa,am aflat de ce nu a venit la scoaaaaaaaala si mi-am scris la mate si romana...
Vreau cat mai repede ziua de maine o.o'
Dunno why
Adica
I know why
But...
And...
Chiar daca ma trezesc la 7 sa-mi obosesc creierasul cu matematica
Urasc pregatirea asta
O urasc de moarte O_O
Ma rog...maine o sa fie frumos...o sa fie soaaaaaare
Azi a fost genial afara intre 5 si 6...a fost cerul roz @_@
Dar nu am putut sa prind cand era roz pentru ca se uita toaaaata omenirea la mine cum faceam poze la prea-obijnuitul cer,wtf? o.O
Dogfish Rising ~ Imagin39Dogfish Rising ~ Imagin40
Si mi-am facut si niste poze, mwhaha:
Dogfish Rising ~ Imagin41Dogfish Rising ~ Imagin42Dogfish Rising ~ Imagin43
Mi-e somn.
Foaaaaaaaaarte
In seara asta nu ma pot uita la Badica...mi-e prea suooooooomn
Dracu,ma frec la ochi de la 9 pana acum....
N-am vrut sa intru in detalii despre ce s-a mai intamplat azi (ex: faza cu caciula >w<) .....
A inceput clasa noastra serviciul pe scoala,arghhhhh >.< anyway....nu conteste
Vreau maaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
O sa fie incendiar @.@
Ma duc sa-mi termin tema la engleza =]
Bye dudes!
Saruki
Saruki

Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 20/08/2008

Sus In jos

Dogfish Rising ~ Empty Re: Dogfish Rising ~

Mesaj Scris de Saruki Sam Mar 28, 2009 8:52 pm

Mood: bored
Music: Slipknot - Everything ends
Messenger: Valy,Aki
Internet: D'espairsRay Romania,Voliminal:Inside the nine,Endless Waltz,Drop a veil O_O

Azi a fost tare xD
Nu stiu cum se face,dar am stat la calculator toata ziua si nimeni nu mi-a spus nimic O_O
Am editat ... mult ... dar ca o desteapta ce sunt,n-am facut NICI un set z_z
Azi am iesit o singura data din casa....sa ma duc la magazin o_o' adica nu la magazin....adica si la magazin,dar m-am dus sa-mi iau popcorn si ceva dulce : Dogfish Rising ~ Imagin50
Am ascultat numai KoRn si Moi dix Mois o.O
Si am vrut sa ies afara T_T dar n-am avut cu cine .__.'
Deci vreau la scoala...acolo nu ma plictisesc asa de tare >.>
Acum postez si ma uit la astia prin lista la mine....cica ei inchid toate alea la 9:30 O_O prima data am crezut ca glumesc,dar e 8:44 si nu mai sunt respectivii pe mess o_O'
Tata asteapta sa inceapa meciul,lawl =_='
Cam atat cu azi....
Saruki
Saruki

Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 20/08/2008

Sus In jos

Dogfish Rising ~ Empty Re: Dogfish Rising ~

Mesaj Scris de Saruki Dum Apr 05, 2009 7:02 pm

Mood: sad...
Music: D'espairsRay - Kaleidoscope

M-am trezit la 11:56 xD
Am cam uitat ce am facut dupa aceea z.z' parca m-am dus in pat,uit foarte des in ultima vreme >_<
Mdeah,m-am uitat la Vedete in figuri o.O"
Dupa ceva vreme m-am apucat de scriiiiis,la mate si romana....la ambele am facut variante de teza cu subiect unic u_u
M-am dus iar in pat,unde m-am uitat la cronica carcotasilor =]
Ma enerveaza Huidu ca nu-l suporta pe Badica z_z'
Anyway...
M-am dus la ai mei si le-am spus ca vreau sa fac gogooosi O.O'
Mama se uita ciudat la mine...
Tata a inceput sa rada si mi-a spus sa fac...
Apoi mama a inceput sa zica ca nu ma pricep,ca nu's in stare nici sa nu stiu ce si ca-i murdaresc aragazul =))
M-am dus la magazin sa iau niste chestiuni si m-am apucat de framantat,LOL
A venit mama apoi sa intinda chestiile si sa taie....eu le rasuceam si...
Ma rog,au iesit bune O.O
M-am cam fript dar mrg xD
Acum astept 2 persoane....
God...putrezesc asteptand z_z''
Si astept de ieeeeri >.<
Vreau sa ies si eu din casa.....ca mai mult ma enervez p'aici....

Aseara cand m-am uitat pe Pro cinema,am dat de un film care nu stiu cum se numea....era asa,animat...
Si nu-mi mai venea sa schimb,era stupid dar interesant O.O
Si ca sa vad ca nu m-am uitat degeaba,am vazut ca Hugh Laurie era vocea unui personaj de acolo xD
Lawl,a fost asa de tare.....
I loooove Hugh Laurie @.@'
Saptamana asta am uitat sa ma uit miercuri la Dr. House.....dar ma uit miercurea viitoare =D
Pai,mai am o teza la matematica si la romana am de facut pana joi 12 teze....am facute doar ...hmm...9 xD

Cica saptamana viitoare o sa fie frumos afara,doar joi o sa ploua
Mi-a spus Ionut

Acum ma uit la stiri o.O
Ii Crin Antonescu p'acolo...
Imi plac ochii lui =))

Ma rog....
I feel sad this days >.>
Saruki
Saruki

Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 20/08/2008

Sus In jos

Dogfish Rising ~ Empty Re: Dogfish Rising ~

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum